Hakkımızda

MEGA İNSAN KAYNAKLARI İLK ADRESİNİZ

Size en uygun işletme çözümlerini belirlemek ve uygulayabilmek için sizinle birlikte çalışacak üstün yetkinliklere sahip profesyonel bir ekip görevlendirerek, önceliklerinizi ve iş ihtiyaçlarınızı tam bir adanmışlık ile ele alırız.

Genç ve esnek şirket yapımız, müşterilerimizin taleplerine yanıt vermek için hızlı bir şekilde hareket etmemizi ve en yüksek profesyonelliği, rekabetçi fiyatlar karşılığında sunmamızı sağlar.

 

 

SİZİ TANIYORUZ

Dış kaynak kullanımı uzun soluklu projelerdir. Bu nedenle, uzun vadeli iş ortaklığına girmeden önce kurumların faaliyette oldukları pazarın ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, kurumun beklentilerini, sektördeki yeni teknolojileri, rekabeti ve kurum kültürlerini analiz etmek gerekir.

Biz farklı sektörlerdeki deneyim ve bilgimizle size gelirken; kurumunuzu ve var olan koşulları çok iyi anlayabilmek için “her şeyi sıfırdan öğreniyormuş” gibi merakla ve ilgiyle sizi dinler, analiz eder sonra deneyimimizi devreye sokarız.

ÇALIŞANLARINIZI ANLIYORUZ

Çünkü işimizde her zaman insan faktörünü başa koyuyoruz. Partnerlik ilişkisinin her şeyden önce kültürel boyutta gerçekleştiğini biliyoruz. Kültürel uyuşma ilk adım; bunu sağlayan da partner olarak seçtiğiniz kişilerin, ihtiyaçlarınızı her açıdan doğrudan değerlendirmeleri.

İkinci adım ise dış kaynak kullanımının farklı bir stratejik yaklaşım olması ve ister, istemez beraberinde bir kültürel değişiklik getirmesi. Bizim için dış kaynak kullanımı insanların coğrafi ve sektörel boyutta yan yana gelmeleri değil; bunun çok ötesinde birlikte bir yola çıkıp, birlikte işi büyütmeleri.

ŞİRKET PROFİLİ

Mega İnsan Kaynakları, deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurt dışında önde gelen firmalarının çeşitli departmanlarında çalıştırılmak üzere norm kadro dışında kalan personel ihtiyacının karşılanması ve personellerin yasal sorumluluklarını üstlenerek bordrolama hizmeti, taşeronluk, dönemsel ve esnek iş gücü temini sunmaktadır.

Aynı hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeksizin hizmet ağını genişletmekte ve siz değerli müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaktadır. Hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış kalifiye uzman kadro ile büyümeyi hedeflemektedir.
Kendisine daima iş odaklı yatırımlar yapan şirketimiz, alanında ülkemizin en büyük Türk şirketi olma hedefi içinde çalışmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile hedeflerle yönetilen kuruluşumuz, daima bir sonraki adımı planlamaktır. Bu zamana kadar yapılan tüm işleri zamanında ve en etkili şekilde tamamlayan şirketimiz gelecekte de profesyonel çözümlerin işe sağladığı katkıları sürdürmeye devam edecektir.
Amacımız, kalifiye personel sorununu sorun olmaktan çıkarmaktır.

VİZYONUMUZ

Mega İnsan Kaynakları uzman kadrosu, yenilikçi ve sürekli iyileştirme felsefesiyle faaliyet gösterdiği her alanda üstün kalite standartlarını hedefleyerek Türkiye de ve uluslararası platformlarda öncü ve güçlü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM AĞI

Mega İnsan Kaynakları, hizmet vermekte olan tüm birimlerine her an ulaşabileceği, müşterilerimizin de 7/24 iletişim kurabileceği teknolojik altyapıya sahiptir. Bu nedenle soru ve sorunlarınıza anında çözüm üretebilir, gün içerisinde oluşabilecek personel ihtiyaçları süratli bir şekilde temin edebiliriz.

MİSYONUMUZ

Günümüzde rekabet ortamı, toplumsal yapıların ve taleplerin hızlı değişimi nedeniyle organizasyonların çözmek durumunda olduğu çok sayıda sorun vardır.
Bu sorunların her birinin çözümünün diğeriyle bir şekilde bağlantılı olduğu hemen görülebilir. Bu sorunların içinde temel ve zorlu olanı şirket içinde hedef ve amaç birliği sağlamak ve bağlılık oluşturmaktır.
Bu amaçla kuruluşumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek aranan nitelikte işçi bulmak, dış kaynak kullanımı ve dönemsel iş gücü ihtiyaçlarını istenilen seviyede nitelikli personelle karşılayarak bordrolama ve taşeronluk  hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber uluslararası kargo taşımacılığı, depolama, temizlik, inşaat, tahmil ve tahliye, reklam ve organizasyon işleri alanında da faaliyet göstermektir.

Mega İnsan Kaynakları çalıştığı firmalara halen;

• Depo Elemanı
• Forklift Operatörü
• Reach Truck Operatörü
• Etiketleme, Paketleme, Kolileme Personeli
• Depo Sorumlusu
• Vardiya Amiri
• Sekreter
• Ofis boy
• Çay Hizmetleri Elemanı
• Çağrı Merkezi Personeli
• Temizlik elemanı
• Şoför
• Kapı Güvenlik Elemanı
• Müşteri Temsilcisi temin etmektedir.
 

Tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.

  • Müşteri bilgilerinin gizliliği.
  • Personel temini, bordrolama, özlük işleri, iş kazası riskleri vb. tahmil tahliye işlerinde her zaman müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermek
  • En iyi ve verimli işgücü teminini müşteriye her zaman sağlayarak iş yükünü hafifleterek yeni çözümler sunmak.
  • Yapılan her işi hatasız ve zamanında yapmanın yanı sıra mevcut işlerimizde elde ettiğimiz tecrübe birikimini müşterilerimize sunmak.
    Tahmil tahliye sırasında oluşan problemleri en hızlı şekilde gidermek, problemin nedenlerini bulup tekrarlanmaması için gereken önlemleri almak.

Mega İnsan KaynaklarıÇözüm Ortağınız